KONFERENCJA ZDROWIE PSYCHICZNE DZIECI I MŁODZIEŻY edycja 2.0

KONFERENCJA ZDROWIE PSYCHICZNE DZIECI I MŁODZIEŻY edycja 2.0

13lut2026

Wyższa Szkoła Gospodarki- Kolegium Nauk Stosowanych w Pile zaprasza do udziału w konferencji „ZDROWIE PSYCHICZNE DZIECI I MŁODZIEŻY- edycja 2.0”, która odbędzie się 5 marca w Centrum Konferencyjne Pilskiego TBS przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile. Wydarzenie potrwa w godzinach 9:00–13:00.

Celem konferencji jest pogłębienie wiedzy oraz wymiana doświadczeń w obszarze wsparcia zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Spotkanie skierowane jest do specjalistów, pedagogów, przedstawicieli instytucji edukacyjnych i pomocowych, a także wszystkich osób zainteresowanych tematyką profilaktyki oraz wsparcia młodego pokolenia.

Partnerami wydarzenia są: Pilskie Centrum Psychoterapii, Szkoła Policji w Pile oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Pile.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji i wspólnego budowania skutecznych rozwiązań na rzecz zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

 

 

 

Aktualności

KONTAKT

Kolegium Nauk Stosowanych
Ul. Niepodległości 2
64-920 Piła
67 211 76 26/27
pila@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Inwest Park
  • CDN
  • TimoCom
© 2026 Wyższa Szkoła Gospodarki